Комод пластиковий з принтом "Бежево-золотий мармур" 4 яруси 86*45*35 см R-Plastic виготовлений з якісного вторинного пластику та має 4 висувні ящики. Цей комод може використовуватися для зберігання будь-яких побутових дрібниць, одягу, взуття, іграшок, інструментів тощо. Комод із пластику можна використовувати у ванній або душовій або навіть на вулиці, адже пластикові комоди не бояться вологи.
Розмір комода: Висота – 86см Довжина – 45 см Ширина – 35 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Виробник | R-plastic |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 35 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 86 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



