Комод Irak Plastik (27x19x27 см) на 4 секції
Розміри: ДхШ(глибина)хВ 20х19х27 см
Внутрішня висота ящика: 5 см
Матеріал: пластик
Виробник: Туреччина, Irak Plastik
Комод пластиковий на 4 секції виготовлений з пластику першого сорту, може бути використаний для організації простору на столі, в дитячій кімнаті, у ванній кімнаті. Допоможе упорядкувати дрібні речі, для яких завжди не вистачає місця.
Дизайн комода виглядає свіжо і практично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Тип | Комод |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Кришка скриньки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 270 мм |
| Глибина комода | 190 мм |
| Висота комода | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴


