Характеристики:
• Сумка для: велоспорт, пригод, подорожей, скелелазіння, піший туризм, кемпінг, риболовля
• Особливості: тактичний стиль
• Вага: 0.2 кг
• Розмір (Д х Ш х В): 31 x 23 x 6 см
Комплектація:
Сумка-рюкзак однолямковий;
Пакування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 6 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | 600D Tac-Poly |
| Кількість лямок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴


