- спеціальна внутрішня кишеня для МР-3 плеєра
- клапан для дроту навушників на зовнішній частині рюкзака
- система вентиляції та комфорту спини
- м'які 3D лямки
- 2 бічні кишені на блискавці зі швидким доступом
- 2 бічні кишені-сіточки
- 2 передні кишені
- зовнішній нижній відсік для зберігання аксесуарів ― телефонів,
- ключів, ручок, записників
- посилена ручка для перенесення (сталевим тросом)
- відділ для ноутбука має спеціальний захист - ущільнений
- м'яку стіну;
- 2 великі відділення
- основне відділення вміщує багато речей
- відділення на шлейці для телефону та окулярів
- водовідштовхувальний матеріал
- міцний матеріал на дні
- виготовлено з матеріалу високої якості ― міцний нейлон
Характеристики:
- Розміри: 48 х 30 х 27 см.
- Колір чорний
- Вага: 1,1 кг
Комплектація:
- рюкзак
- кабель AUX
- на лямці знаходяться роз'єм AUX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 40 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Вентиляція спини, Анатомічна конструкція, Кишеня для ноутбука, Лямки анатомічної форми |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Стан | Новий |
| Виробник | SwissGear |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴




