Складаний телескопічний для пікніка туризму риболовлі Стілець виготовлений з високоякісного удароміцного пластику, має вагу всього 995 г, але при цьому здатний витримувати навантаження до 120 кг. Інноваційна конструкція Telescopic stool надає можливість регулювати висоту на власний розсуд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 250 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴





