Тип: підставка для взуття.
Призначення: для взуття.
Колір: чорний.
Транспортувальний стан: розібраний.
Матеріал каркасу: пластик.
Матеріал трубок: метал
Ширина: 64 см Висота: 64 см Глибина: 19 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Висота | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴





