Органайзер вертик. 6 рівн. 15*30*84 см, "Brown"
Матеріал: флізелін, картон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 84 см |
| Ширина | 15 см |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для одягу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴


