Пластикова поличка для взуття - бюджетна і зручна меблі для вашого дому. Призначення полиці зберігання взуття дуже допомагає в економії простору та чистоті прихожів, так само підходить відмінно для кладки або балкона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Р-ПЛАСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 900 мм |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


