Комод пластиковий Alkansan
Матеріал: пластик
Виробник: Туреччина, Alkansan plastik
Розміри: ВхДхШ (глибина) 91х38х45 см
Комод оснащений коліщатками, що значно полегшує його пересування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 38 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 91 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Alkansan Plastik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782 ₴


