Комод "Арт-нуво" на 4 секции
Матеріал: Пластик
Виробництво: Senyayla, Туреччина
Розміри: Висота — 90 см; Ширина — 37,5 см; Глибина — 45,5 см
Пластиковий комод на 4 секції, може бути використаний для організації простору у квартирі. Буде корисний як у ванній кімнаті, вітальні, спальні, кухні, передпокою, так і в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senyayla |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 37.5 см |
| Глибина комода | 45.5 см |
| Висота комода | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | пенал |
| Висувний ящик | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 477 ₴


