КОНТЕЙНЕР ЕКОНОМ 0,5 Л КВАДРАТНИЙ
Контейнер серії Економ 0,5 л квадратний.
Лоток : без барвника Кришка : харчовий барвник
Простий і легкий контейнер для зберігання в холодильнику і простий сортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 500 л |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 53 мм |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴



