Оцінюючи пластикові меблі, ви ймовірно шукайте довговічність, зручність, стиль і, звичайно, низьку вартість. Стілець «Рекс» повністю відповідає цим параметрам. Виконаний з екологічно нешкідливого поліпропілену, він відмінно підійде в якості вуличних меблів для дачі або міського літнього кафе. Основні особливості вироби Дизайнери ТОВ «Алеана» створили стілець з продуманою конструкцією, що відрізняється міцністю і надійністю. Виріб виготовлено методом лиття. Стілець розрахований на вагу до 100 кг. Він витримує вплив будь-яких погодних умов: не деформується при високих температурах, не вицвітає під впливом сонячних променів. Технічні характеристики і особливості товару: • розмір - 56,0 х 62,5 х 87,5 см; • ; • доступні 6 видів забарвлення; • класичний дизайн зі спинкою і підлокітниками; • абсолютна нешкідливість для людей і навколишнього середоМатеріал - Поліпропілен
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Материал каркаса (опор) | Пластик |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Ширина стула | 62.5 мм |
| Глубина стула | 56 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 87.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
- Цена: 541 ₴


