Пластиковий комод "Ротанг" виготовлений з якісного вторинного пластику та має 4 висувні ящики. Цей комод може використовуватися для зберігання будь-яких побутових дрібниць, одягу, взуття, іграшок, інструменту тощо. Комоди з пластику можна використовувати у ваній чи душовій або навіть на вулиці адже пластикові комоди не бояться вологи.
Переваги даного пластикового комоду - недорога ціна, сучасний та елегантний зовнішній вигляд, простота використання. Зібрати цей пластиковий комод не складе труднощів, ящики збірні.
Розмір комоду: Висота – 86 см Довжина - 45 см Ширина – 35 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | R-plastic |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 35 мм |
| Глубина комода | 45 мм |
| Высота комода | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма фасада | прямой |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасады | пластик |
Информация для заказа
- Цена: 890 ₴



