- спеціальна внутрішня кишеня для МР-3 плеєра
- клапан для дроту навушників на зовнішній частині рюкзака
- система вентиляції та комфорту спини
- м'які 3D лямки
- 2 бічні кишені на блискавці зі швидким доступом
- 2 бічні кишені-сіточки
- 2 передні кишені
- зовнішній нижній відсік для зберігання аксесуарів ― телефонів,
- ключів, ручок, записників
- посилена ручка для перенесення (сталевим тросом)
- відділ для ноутбука має спеціальний захист - ущільнений
- м'яку стіну;
- 2 великі відділення
- основне відділення вміщує багато речей
- відділення на шлейці для телефону та окулярів
- водовідштовхувальний матеріал
- міцний матеріал на дні
- виготовлено з матеріалу високої якості ― міцний нейлон
Характеристики:
- Розміри: 48 х 30 х 27 см.
- Колір чорний
- Вага: 1,1 кг
Комплектація:
- рюкзак
- кабель AUX
- на лямці знаходяться роз'єм AUX
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 40 л |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Вентиляция спины, Анатомическая конструкция, Карман для ноутбука, Лямки анатомической формы |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 27 см |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Карманы | Боковые, Фронтальный |
| Состояние | Новое |
| Производитель | SwissGear |
Информация для заказа
- Цена: 823 ₴




