Комод на колесах стане незамінним атрибутом в житловому приміщенні. З його допомогою інтер'єр стане більш яскравим і виразним, а також отримає додаткове місце для зберігання різних предметів. Компактний і практичний комод підійде як для дому, так і для офісу. Його можна поставити у ванну кімнату і в дитячу. Також комод стане практичним в перукарнях, студіях краси, косметологічних та масажних кабінетах. Комод оснащений колесами, що дозволить без зайвих зусиль переміщати його по приміщенню на потрібне місце. Виготовлений з поліпропілену комод вирізняється високою якістю, ретельно продуманим дизайном та функціональністю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Коричневый |
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасады | пластик |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 35 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 47 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | пенал |
| Основной цвет | Белый |
| Выдвижной ящик | 4 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 1 717 ₴


