Матеріал: Пластик + метал
Вага: 1,7 кг
Колесо: 110мм ПВХ, що світяться, 3 колеса
Підшипник: Абек 7
Висота керма: 55-75см
Розмір платформи: Довжина - 55 см, ширина - 11 см
Рекомендований вік: 1+
Максимальне навантаження: 40 кг
Упаковка: Коробка
Вага: 1,7 кг
Колесо: 110мм ПВХ, що світяться, 3 колеса
Підшипник: Абек 7
Висота керма: 55-75см
Розмір платформи: Довжина - 55 см, ширина - 11 см
Рекомендований вік: 1+
Максимальне навантаження: 40 кг
Упаковка: Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Количество колес | 3 |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Высота рулевой стойки | 75 см |
| Особенности | Ножной тормоз, Регулировка руля по высоте |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 857 ₴


