Плита газова на 2 комфорки - це бюджетний варіант з сучасним дизайном. Модель досить легка і компактна, ви з легкістю можете її брати з собою на дачу, використовувати в літній кухні, в альтанці, в квартирі і не тільки. Плита виготовлена з металу та покрита термостійкою фарбою білого кольору. Під'єднується за допомогою газового балона спеціальним шлангом через редуктор (до комплекту НЕ входять).
Емальована решітка легко знімається, що дозволяє без ускладнень очищати плиту. Поворотним перемикачем є можливість плавного регулювання полум'я та фіксації його. Працює від зрідженого газу. Плита економічна і надійна в роботі, зручна і проста в обслуговуванні. Габаритні розміри: 53х33х12 см.
Можливе підключення лише до газових балонів за допомогою шлангу, через редуктор, з дотриманням правил безпеки.
Для підключення до газової труби дані плити не підходять.
Редуктор, балон та шланг в комплект не входять.
Комплектація:
Газова плита – 1 шт.;
Решітка - 1 шт.;
Упаковка: заводська коробка.
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Вид плиты | Настольная |
| Состояние | Новое |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
- Цена: 1 478 ₴



