Органайзер вертик. 4-х рівн. 30*30*84 см, "Brown"
Матеріал: флізелін, картон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 84 см |
| Ширина | 30 см |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 4 |
| Длина | 30 см |
| Материал | Картон |
| Цвет | Коричневый |
| Назначение | Для одежды |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴


