Металева сушарка для білизни Casa Si Kolibri CS 42191C06E зручна та проста у використанні. Оригінальний колір металу забезпечує новий погляд на класичну модель, що, безумовно, доповнить будь-який інтер'єр. Захисне епоксидне покриття робить метал більш зносостійким. Крила сушарки забезпечують заощадження простору та легкість у зберіганні, надаючи додаткових 7 м корисної довжини. Блокувальне кільце на ніжці вбезпечить вас від непередбачуваного складання сушарки. Загальна довжина всіх струн становить 18 м. Товар відповідає умовам європейської сертифікації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2.5 кг |
| Производитель | Casa Si |
| Материал | Металл |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип сушилки | Напольная |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Высота | 970 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Длина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 706 ₴



