Ємність для зберігання речей з кришкою 40л. (оливк.)
Розмір: 57 x 37 x 30 см
Обьем: 40 л
Материал: полипропилен.
Производитель: Алеана
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Контейнер |
| Материал | Полипропилен |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Есть |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 570 мм |
| Длина | 370 мм |
| Высота | 300 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 40 л |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов в наборе | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 729 ₴


