Конструкція має високу стійкість, міцність каркаса досягається завдяки сталевій рамі, а форма ніжок не дозволяє занурюватися в грунт.
Характеристики:
Характеристики:
- рама: сталева труба 25 мм;
- тканина: Оксфорд 600D;
- колір: тканина – сірий, каркас – сірий;
- розмір у розкладеному вигляді: 38х200х80 см (ВхДхШ);
- розмір у складеному вигляді: 100х68х11 см (ВхГхШ);
- навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
|---|---|
| Высота | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Цвет | Серый |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 576 ₴





