Поличка для мила, миючих та інших аксесуарів для ванної
Полиця виготовлена з пластмаси
Довжина - 69см, висота - 7см, ширина 16 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма полки | прямая |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Производитель | Консенсус |
| Основной цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 690 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Высота | 70 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | пластик |
Информация для заказа
- Цена: 142 ₴


