Компанія-виробник «Алеана» спеціалізується на переробці пластмаси, тому пропонує продукцію за доступними будь-якому споживачеві цінами. Шезлонг «Бриз» представлено в 3 основних кольорах, а саме в білому, зеленому і в кольорі капучіно. Пластик даної групи не вигоряє на сонці, колір залишається насиченим протягом усього терміну експлуатації. Пластиковий шезлонг не нагрівається під сонцем, тому безпечне використання навіть в саму сонячну погоду вам гарантовано. Регульована по висоті спинка шезлонга може бути встановлена в 3 положеннях. Таким чином, відрегулювавши шезлонг, ви зможете максимально розслабитися і отримати задоволення від відпочинку. Продумана конструкція дозволяє скласти кілька шезлонгів один на одного для зручного транспортування і зберігання. Габарити шезлонга: • Довжина - 192 см. • Ширина - 63 см. • Висота сидіння - 31 см. • Вага - 9,5 кг. Шезлонг «Бриз» від ТМ «Алеана» - зручна і міцна меблі для відпочинку від вітчизняного виробника за найкращою ціною. Матеріал - Поліпропілен
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие колесиков | Нет |
| Количество колесиков | 2 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Высота сидения | 31 см |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 192 см |
| Ширина | 63 см |
| Вес | 9.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| высота | 43 мм |
| ширина | 63 мм |
| длина | 187 мм |
| Материал | Пластик |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 875 ₴


