Сушарка для білизни підлогова Betabernini New President 20 м італійського виробництва зроблена з якісного алюмінію. Завдяки цьому вона має високий рівень захисту від корозії. У неї є захист від випадкового закривання. У складеному вигляді сушарка дуже компактна і легка, тому її можна зберігати в невеликому приміщенні, а в складеному вигляді займає мало місця. Її товсті прути, а на ніжках є пластикові накладки, за рахунок яких стать не буде дряпатися.
Характеристики:
- Матеріал: анодований алюміній, пластик
- Робоча довжина поверхні: 20 м.
- Розмір в розкладеному вигляді - 175 х 52 х 115 см
- Розмір в складеному вигляді: 56 х 131 см
- Вага: 2,6 кг
- Кількість стрижнів: 10
- Максимальне завантаження: 15 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Тип сушилки | Напольная |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Цвет | Бирюзовый |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 1720 мм |
| Высота | 1150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Umit |
Информация для заказа
- Цена: 1 171 ₴



