Вішалка для рушників дозволяє розмістити на собі до 4 рушників. Виконана з металу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prima Nova |
| Страна производитель | Турция |
| Размещение держателя | Настенное |
| Материал | Металл |
| Тип держателя | Рожки |
| Вместимость полотенец | 4 и более |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Высота | 200 мм |
| Тип крепления | Винтовое |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 324 ₴


