Зручна і багатофункціональна сушарка для одягу від ТМ Laundry допоможе вирішити проблему недостатнього квартирного простору для якісної просушки білизни або ж відсутності балкона. З її допомогою можна висушити як довгі, так і невеликі речі, а також делікатний одяг, завдяки наявності трьох тримачів для вішалок. Будь-який з трьох рівнів сушарки, при необхідності, можна зняти, для розміщення довгого одягу. Щоб захистити покриття підлоги від подряпин і забезпечити легке переміщення виробу по кімнаті, передбачені невеликі коліщатка.
Технічні характеристики
Кількість трубочок-стрижнів: 36 шт.
Робоча поверхня сушарки: 30 м
Габарити: 134х73х73 см
Технічні характеристики
Кількість трубочок-стрижнів: 36 шт.
Робоча поверхня сушарки: 30 м
Габарити: 134х73х73 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tokyo Laundry |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Белый |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Длина | 730 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Высота | 1340 мм |
Информация для заказа
- Цена: 686 ₴


